Svatby

Rytmus a Jasmina

blank

Král rapu Rytmus si vzal Jasminu. Podíváme se na inspiraci, kterou můžete z jejich odkryté svatby ve zveřejněném Youtube videu načerpat.

Svatební šaty

Šaty ušila talentovaná návrhářka Jana Pištejová z Bratislavy.

Oblek pro ženicha

O oblek se postarala značka Wilvorst. Podle majitelky salonu Nicole je trendem 2019 velká extravagance. Obleky doplněné vestami a elegantními boty. Rytmus měl představu o bílé kombinaci.

Muži jsou velmi vybíraví a často si chodí vybírat klienti, kteří denně chodí do práce v oblečku. Chtějí mít tedy na svatební den něco extra, co je odliší od běžného dne.

Šaty pro družičky

Jasmina Alagičová šla vybírat šaty pro své dvě družičky. Družičky by měli být krásné, sladěné, ale nesmí konkurovat nevěstě.

Svatební hosté by se měli vyvarovat krémové a bílé barvy oblečení. Tyto dva odstíny jsou vyhrazeny v den “D” pouze pro nevěstu a ženicha.

Svatební dary a wishlist

Pokud již mají novomanželé vybavenou kuchyň, často se podle prodejce objevuje dar v podobě litinového hrnce, který v domácnosti vydrží až do konce života.

V domácnosti určitě nesmí chybět nože. Ale nože se nesmí darovat, protože by to do manželství přinášelo neštěstí!

Darovat lze i vůně do domácnosti, jídelní servis, okrasný příbor.

Nápoje pro hosty

Nápoje pro hosty lze doplnit Jalapeño, nebo olivami.

Svatební dort a svatební koláčky

Před příchodem do cukrárny, ve které se specializují na svatební koláčky a dorty je nutné znát počet hostů na svatbě.

Na základě toho se rozhodne, zda bude 3, nebo 4 poschoďový dort. V cukrárně, kam Jasmina zavítala, měli na výběr 5 nejoblíbenějších příchutí, bohužel nebylo prozrazeno o které se jedná, ale tuto informaci zjistíme do připravovaného článku.

Rozlučka se svobodou

Pro nevěsty, které například jako Jasmina čekají dítě, je nejlepší volbou zažít wellness rozlučku se svobodou v luxusním Spa. Pro nevěsty, které čekají dítě je to vhodná alternativa k běžně zvolené zábavě v barech, apod.

Například při úpravě nehtů je doporučován gel lak, který je velmi přirozený a vydrží 2-3 týdny. V případě laku je lepší provést aplikaci den před svatbou, protože lak nevydrží dal dlouho jako gel lak.

Romantický výlet před svatbou

K relaxaci a romantice vyhledal Rytmus s Jasminou hotel Lomnica.

Zkrášlovací procedury

Pokud budete chtít zkrášlit své tělo, tak v případě že už před svatbou čekáte dítě, jsou možnosti limitované. Poraďte se tedy s odborníkem. Nejlépe s několika, abyste měli jistotu.

Například akné je potřeba řešit alespoň 2 měsíce předem.

Svatební líčení (zkoušky) je potřeba provést nejlépe minimálně 2 týdny před svatbou.

U mužů se řeší napnutí a zpevnění pokožky, ale také rozjasnění. Dokonce se řeší i u ženichů předsvatební líčení.

Svatební účes

Ke svatebnímu účesu patří doplňky, které zejména přirozeným vlasům dodají efekt výjimečnosti.

blank

Květinová výzdoba

Pokud se rozhodnete pro box s trvanlivými růžemi, vydrží vám zhruba 1-3 roky a určitě budete mít krásnou dekoraci a vzpomínku i po svatebním dnu.

Zábava na svatbě

A teď pár tipů pro zábavu na svatbě. Pod-tácky mohou mít i druhé upotřebení. Poslouží i na zakrytí skleničky a obsluha pak neodnáší nedopité skleničky. Hodí se i tzv. Dancing shoes – nazouváky pro taneční parket, které ocení zejména družičky, které mají vysoký podpatek. Hodí se i fotokoutek, nebo kniha hostů, do které mohou nalepit fotku z fotokoutku a přidat vzkaz.

Místo obřadu a svatební hostiny

Průběh svatby a vše co k tomu patří.

Svatební cesta