Fotograf - CTIBAB Photography

CTIBAB Photography

Fotografování a fotografie sama je mou srdeční záležitostí. Velmi rád zachycuji emoce a duši fotografované osoby. Každá fotografie v sobě opravdu nese myšlenky vyfocené osoby, ale navíc v sobě uchovává i informaci o tom na co myslel fotograf při pořízení snímku (je prokázáno, že senzitivní lidé tyto informace z fotky již dokážou vyčíst) a Já se fotografováním prostě bavím.

Od roku 2000 se zabývám produktovou a svatební fotografií.

Je mi potěšením nafotit i Vaši svatbu, rodinnou oslavu, produkty do katalogů, nebo na webové stránky.

V poslední době se věnuji i portrétní a reportážní fotografii, fotím velmi rád firemní akce a klubové párty. Mám zkušenosti z focením klubů jako je Retro Music Hall, Phenomen, Insomnia, Lounge Club Valmont, After Club Rybná a mnoho dalších klubů a firemních večírků… fotím developerské projekty, interiery, architektonické modely, eventy.

Budu se rád podílet nejen na tom, aby Vaše fotografie byli jedinečné, ale také na tom, že focení s Vámi bude krásným zážitkem. Jde mi o kreativní a individuální vyjádření každé fotografie.

Též mi bude velkou radostí se s Vámi sejít, vyslechnout Vaše představy a snad Vám je pomůžu rozvinout i doplnit o své zkušenosti.

Co se týče svatebního focení, jsem schopen nabídnout i svatební servis, od pronájmu historického nebo luxusního vozu, po svatební přípravy a květinovou výzdobu včetně hostiny nebo cateringu.​

Pokud Vás zajímá více věcí o mé osobě, neváhejte mně kontaktovat a třeba u sklenky dobrého vína si můžeme popovídat. Pro focení jsem k dispozici po celých Čechách i v zahraničí, nejčastěji jsem k zastižení v Praze. Dopravu po celé ČR neúčtuji. Dohodnuté termíny zásadně neruším.

Web: http://ctibab.wixsite.com/photo

Jak se vám článek líbil?

Hlasujte hvězdičkami.

Průměrné hodnocení: / 5. Počet hlasujících:

Když se vám náš článek tak moc líbil...

přihlaste se k odběru!

To nás mrzí, že se vám článek nelíbil.

Rádi se polepšíme!

Aneta Malá

Jsem Aneta Malá, ráda vás přidám do našeho katalogu dodavatelů na svatby. Aktuální poptávky přijímám na e-mailu: aneta@vezmemese.cz Těším se, až napíšete :)